Avatar uživatele
hanulka11

Vaříte rybí polévku na štědrý den?

Nebo jako jinou vaříte?
Doplňuji:
Já ji vařím ,/prý moc dobrou/ ale ráda ji nemám, tradičně se musím přemoct a sníst aspoň pár lžic. Prý nesmím trhat partu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, dagry, aramah, bigbít před 4938 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
panenka

Rybí polévku mi jíst nechcou mají hrozně rádi polévku s játrovými knedličky tak vařim tuto polévku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Vařím ji nejen na štědrý večer ale i kdykoliv během roku,prostě jí zbožňuji. Jinak pro zbytek rodiny dělám silný hovězí vývar s domácíma nudlema.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bobánek

Rybí polívku veřila na štedrý večer ma bívala přítelkyně.Ted si vařím hovězí s jatrovimi knedlíčky a domácími nudlemi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Jikrovou polévku máme jako tradici a navíc je moc chutná…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Bylo nás víc děcek a vařila se vždycky rybí polévka.Jenže vývarová,taková že jsme se ségrou brečeli,aby jsme to nemuseli jíst.Mamka zavelela,že dokud to nesníme nepůjdeme ke stromku.Celej zbytek rodiny nás popoháněl,tak jsme to snědli.Dneska si vařím vánoční rybí polévku po svém a chutná mě i ostatním.A na víc nikoho nenutím,aby ji jedl.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

U nás se polévka nejí,na štědrý večer.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nevarim-neumim,jednou jsem ochutnala,ale nesmakuje.Mamka na Stedry vecer vari hrachovou nebo cockovou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Ano.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já kapra nejím, takže dělávám nudlovou s játrovými knedlíčky. Muž si dělá rybí sám. „Vůně“ té polévky mi není příjemná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dagry

Tak já rybí polévku vařím a je opravdu vynikající. Základ musí být dělán na másle a hlavně k polívečce musí být osmažené rohlíky na kostičky. To je potom dobrůtka. Ale v naší rodině tuto polívku dělám jenom já a můj otec, který teda hned tak něco nepochválí, tak je z této polévky nadšen a každý rok mu ji vždycky nosím v kastrolku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Gollumek.88

nesnášim ji, takže ji ani nevařim.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lerak14

BRRRRRR

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek