Vaříte někdy v džezvě ?

Nejlepší odpověď
cochee

Vařim, v práci. Není to úplně ono, protože tam máme jen elektrický vařič, navíc vařím dávku do českého „kafáče“ a ne, jak se to má. Ale dekantovaná káva bez lógru je prostě to pravé ořechové, lógrového českého turka si dělám jen v nouzi – doma máme pressomašinku.

Další odpovědi
Drap

Už je to snad dvacet let co jsme ji přestali používat.

gecco

Velmi zřídka, nejsem takový kafový fanšmekr…
😉

anonym

Při stěhování mi záhadně zmizela, asi si ji někdo „půjčil“, jinak ano, vařím v ní kávu ráda

dědapetr

Ano ale jen sporadicky,když si chci udělat sylnou kávu.

Luxx

kdybych džezvu měla, tak bych si v ní to kafe i uvařila… ale nemám.. a navíc ani nevím, jestli se může džezva používat na sklokeramické varné desce, kterou mám doma