čížek

Vaříte doma pravidelně teplou večeři?

Za předpokladu, že všichni u vás doma obědvají teplé jídlo (děti ve škole, dospělí v práci), vaříte doma pravidelně teplé večeře?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Funna

ne

Doplňuji:
klasická „obědová“ jídla ani náhodou…spíš takové rychlovky…jako zapékané těstoviny, topinky s nějakou teplou „plpkou“ nahoře, palačinky, různé plněné „nesmysly“ z lístkového těsty a a pod…ale to taky ne každý den…když se vrátím z práce pozdě večer, tak toho mám za celý den od rána dost a ne že ještě budu stát u sporáku…

Další odpovědi
anonym

ano

Denně.
Rád vařím a rád jím – proč bych se tedy ´odbýval´?
😉

Lamalam

ano

Ano vařím pravidelně, kromě pondělí, kdy se vracím z práce pozdě večer.

brillant

ne

anonym

ne

Nejím teplá jídla a jeden den v týdnu nejím vůbec, to proto, že mám svoje tělo ráda, takže proč bych se týrala

anonym

ne

Ani oběd dokonce :/

cliwe

ne

NelieM

ne

Doplňuji:
Vlastně jak kdy, podle nálady a času..ale přítel má rád když ho překvapím teplou dobrou večeří.. 🙂

Druell

ne

Poklička

ne

Sůwa

Ráda vařím, ráda jím, ale na teplé večeře jsem si nepotrpěla nikdy.