Vaříte? A co vaříte k obědu? A bude to i k večeři?

Doplňuji:
HMMM,tak Michal mi napsal u otázky,jak často chodí na WC,že mi do toho nic není a k obědu že bude mít páva,,,,,,tak já myslím,že na WC nechodí,že má asi bažanta…:-(

Nejlepší odpověď
annas

Hledáte inspiraci? Neporadím. Stačí voda z vodovodu.

Další odpovědi
salsa verde

vařím zelňačku a uzené maso s bramborem a bude to k obědu i na zítra.

anonym

Dnes budou riksle.

oskar

Na oběd bude pečínka z divočáka a k veceři to ještě nevím.

nabubindes

pečená vepř.kotleta s kostí a k tomu tzv.lečo

Miroslavst

Výpečky se zelím a br. knedlíkem.

GM

Dnes jsme měli svatováclavskou kachnu, zelí a housk.knedlíky, manželovi zbylo ještě na zítra. To já si upeču pizzu, kterou on nemusí.

Honzucha

Já tě zvu na večeři jestli to chceš vědět 🙂

dagry

Tak jak tak tady čtu, většina jsme měli zelí. I u nás bylo zelí, pečené maso a bramb. knedlík. Zelí jsem si uvařila už včera večer, aby se do dneška uleželo a bylo lepší. A jak už jsem psala o snídani .. nakonec jsem zelí při ohřívání totálně připálila, takže jsme měli takové zelí s karamelovou příchutí 😁. No, ale výborné maso s knedlíkem to zachránilo, takže konečný výsledek byl dobrý a stolovníkům chutnalo.