Vaří se naložené maso před uzením?

Uzeni masa

Nejlepší odpověď
hanulka11

proto se nakládá ,aby se nemuselo vařit ..

pěkně ho omyjte a dejte do udírny a pěkně pomalu ho vyudíte …a uvidíte tu dobrůtku

Další odpovědi
dudu

Člověče nešťastná, to ani náhodou. Postupujte tak, jak píše kolegyně hanulka11, příp. kukněte na tyto stránky:

http://ekuchar­ka.net/naloze­ni-a-uzeni-veproveho-masa
Je ovšem pravda, že existují i recepty na zpracování, kdy se maso nejprve ovaří – např. anglická slanina ap.

www

Pobízím z venkova a ještě jsem to neslyšel 😁! Vždy se „jen“ posolilo, přidal česnek, naložilo, několikrát překládalo a dlouho udilo.
Připouštím ale, že dnes, bůhví podle čeho, to tak někdo může vařením zmršit ☹

terry

Maso se před uzením nakládá a máčí to teplé vody.
Vařit se nemusí.

štamgast

Já si myslím, že ano.