Seznam.cz

Vaří-li někdo z vody, znamená to, že je dobrý/á kuchař/ka?

Nejlepší odpověď
Admin2

V archivu podobný dotaz.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-nejlepe-naucit-varit-z-vody

Jak se naučit vařit z vody? Nebát se začít něco nového …

Naučit se vařit z vody je moudro, v němž se hodně skrývá. Znamená to, že často začínáme od nuly, že každému z nás se může leccos podařit. Vaření z vody znamená, že se musíme naučit improvizovat, experimentovat, smířit se s tím, že se občas spálíme, že uděláme chyby, že žádný učený s nebe nespadl. .

Opakovaně býváme v nulovém bodě, začínáme vařit vodu, tzn., že sbíráme odvahu, sílu, věříme, že dojdeme tam, kam chceme. Musím jít stále vpřed., nesmíme se zastavit. Uvést vodu do varu a zkoušet, co uvaříme. Často musíme překonat různá omezení, ale i tak dokázat, aby uvařená voda byla to nejlepší pro nás..

Vaření z vody je vlastně základ úspěchu, třeba tím, že překonáte překážky, které vám stojí v cestě."

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/dobre-rano-vysvelete-prosim-vyznam

Další odpovědi
Kepler

Spíš bych věřil, že jde o potenciálního dobrého kuchaře a dost vychytralého. Znáš pohádku o sekyrkové polívce?

novvem

Řekl bych, že to znamená že dokáže uvařit z čehokoliv, ale je to spíše moudro než že by to souviselo s vařením.