Zlatý

Vaření oběda

Zítra má k nám na oběd přijít tchýně. Děláme guláš. Venku už je tma. mám jít do toho guláše nasbírat nějaké houby?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Tomuto sa hovorí čierny humor. :-)

Další odpovědi:

Stříbrný

No toto!
Já tedy proti mé tchyni nic nemám a je u nás vždy vítána. Dokonce si vzájemně chodíme na návštěvy pochutnat. Asi mám kliku na tchyni.

u nás v marketu měli takovou věc,barevné těstoviny,vypadaly odpudivě byly zelené, a tak jsem je uvařila a pozvala tchýni no dlooho k nám na oběd pak nešla,bohužel už chodí zas tak je budu muset dokoupit

Zlatý

Nač jít teď sbírat čerstvé, navíc ve tmě?... :-D Nemáte sušené? :-D Já bych Ti je klidně poslala, ale než by došly, bylo by po obědě s tchýní :-)

Zlatý

Já tedy proti tvé tchýni nic nemám.
Takže záleží na tom, jak s ní vycházíš ty :-).

Stříbrný

Záleží na tom,jaké houby? Jinak houby do klasického guláše nepatří.Když je v restauraci napsáno:Hovězí guláš s HK,tak tam nejsou houby ,nebo neměly by být.Pokud by bylo napsáno:Miroslavův pochoutkový guláš s houbami HK(houskový knedlík)tak by tam měly být houby. A Tchýnin pochoutkový gulášek HK ,tak to už je na Vás:-))))

Bronzový

Jak pravil pan profesor Carda (ve Sněženkách)
"Teda to je tady materiál".

Moudrý se dovtípí...

Zlatý

Raději si zítra přivstaňte, ať tchýni neotrávíte....toto byl asi pokus o černý humor, pochopila jsem to správně??

Zlatý

Nech to raději na zítřek v noci toho moc neuvidíš at náhodou nedoneseš dom nějakou jedovatou to by ti pak manželka dala kdybys jí otrávil Maminku :-)

Bronzový

Pokud máte svoje místa a baterku,tak proč ne!Já byla odpoledne a našla jsem krásné houbičky i když jsem zmokla.Zítra totiž budu dělat dobrý houbový gulášek. Proč jste nešel odpoledne,hmm?

Bronzový

Tak tohle už je PLÁNOVANÁ vražda,tak bacha na to!Ale zase proč nenazbírat houby po tmě a doma je neprohlídnout že jo?Třeba chceš jen uvařit dobrej houbovej guláš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.