Lenča59

Vaření- Co to znamená?

Dobrý den, je to trochu trapný no, ale co to znamená ,,zatřeme" ?? 😁
V receptu je:
,,Vypneme sporák a hmotu promícháváme do vychladnutí, respektive do pokojové teploty. Pak zatřeme máslo, které musí být rovněž pokojové teploty (jinak by se krém srazil)"
to do toho hrnce to máslo jenom..dám? a máslo pokojové teploty to asi musí být rozteklé že..? 😁 promiňte já tomu ale vážně nerozumím -_-' Děkuju

Nejlepší odpověď
anonym

Změklé máslo vetřít (zatřít) do hmoty. Prostě musí být máslo v takové konzistenci aby se dalo třít a pak ho můžeš zlehka vpravit do hmoty. Prostě nenamlátit máslo do těsta třeba mixerem, rozumíš?
To zvládneš! Já také zkraje pokusů o vaření nevěděla co je např.pevný sníh. 🙂
Doplňuji:
V tom tvém receptu jde o to aby byla hmota a máslo přibližně stejné (vlahé) teploty aby se ti to celé nezdrclo.