Doomik

Vánoční výzdoba-slané těsto.

Když udělám sněhuláky ze slaného těsta. Neprasknou v té zimě když je dám ven ?

Odpovědi
Drap

Aby ti sněhuláci nepopraskali a zůstali celí, záleží spíše na vlhkosti. Pokud budou v suchu, tak není důvod, proč by měli prasknout.

elektrikář

Sůl je hydroskopická tj. pohlcuje vlhkost ze vzduchu.Vizovické ozdobné pečivo se potře vejcem a upeče. Na venkovní stromeček jde stříknout na pečivo bezbarvý celulozový lak. Prodlouží to jeho trvanlivost.

bombastic.1

Nahraďte těsto moduritem upečte můžete malovat přelakovat cikoliv.Peče se ,dá se vařit a vydrží i pod vodou.