vánoční úklid,noční můra všech žen

děláte ho s předstihem,nebo až na poseldní chvíli?
Doplňuji:
taky uklízím pořád,ale okna nemyju každý týden

Nejlepší odpověď
hanulka11

jéééééé teď jste mne rozesmála ,vždyť uklízíme pořád -já spíš dělám povánoční úklid
Doplňuji:
jasně …okna přelíznu než začnou mrazy .stejně spíš každý kouká co je na stole ,než na okna.

Další odpovědi
BEAES

Pár dní před, protože u nás dlouho nevydrží.

Miroslavst

Pokud se uklízí celý rok, není třeba se ohánět nijak obzvlášť před svátky.
Ale slyšel jsem někde názor, že někde uklízí až po, jelikož před to nemá cenu. Návštěvy, oslavy atd. potom je co uklízet.
Na druhou stranu se každý chce ukázat v tom dobrém a proto ulízí před.

myšpulín

Moje noční můra to není 🙂
Já se na vánoce těším a s úklidem to nepřeháním, jen proto, že jsou vánoce. Uklízíme pořád, tak na co trávit předvánoční čas jen uklízením a leštěním.

vecernice

No ne,nijak to nelámu.Ne že bych neměla ráda pořádek,ale mnohem větší radost mám s vůně vánoc,radosti a konečně toho klidu u stromečku.Prostě se snažím tak týden před něco po něčem trošku uklidit jinak,trochu víc.

ReHu

Mé 2 kamarádky v Brně si už po několik let zvou domů paní na úklid a prý už nikdy jinak.