čejky

Vánoční slevy.

O kolik slevní notebooky na vánoce ?? díky.

Odpovědi
Hamon

Nejedná se o sezonní zboží, takže o minimum, pokud vůbec.
Samozřejmě budou probíhat doasné akce, kde slevy budou v řádu desítek procent.

marci1

Asi ne. Jelikož koruna stále oslabuje, nejvhodnější je udělat nákup ihned.

Jana89

Letos na Vánoce jsem kupovala manželovi nový notebook v obchodě Alza a měli docela dost velké předvánoční slevy. Ještě jsem k tomu využila slevový kód přes web https://slevo­vykupon.net/ a tak jsem měla větší slevu a dopravu zdarma. Tuto internetovou stránku se slevami využívám celoročně a tak se dá ušetřit opravdu na všem.