Rocker

Vánoční přání:-)

Odjíždím dnes mimo dosah internetu,takže bych chtěl Vám všem popřát hezký zbytek Vánoc,veselého Silvestra a mnoho štěstí v novém roce.

Nejlepší odpověď
redy

taky ,hezkej novej rok a uži si to tam, a příští rok zase tady, na odpovědích 🙂

Další odpovědi
hanulka11

tobě taky přeji vše nej a užij si dny volna bez pc.
Doplňuji:
ať nedopadneš takto
http://www.nahraj-obrazek.cz/?di=6135­64357323

Damiana

Díky za přání, všechno nej i tobě:-)

Cesnek

Děkuju děkuju… A tobě hezkýho Silvestra… :D

tom004

Také přeji všechno nej. a navíc Ti tak trochu závidím to nádherné místo, kde nefunguje tato technika. Užij si to.

Děda Louda

Přeju ti totéž.

hanny 2

Tak si to užij a šťastný nový rok 2013!