Mimozemšťan

Vánoční husy, věříte na život po Vánocích?

Nejlepší odpověď
annas

Husa určitě neodpoví, jen může zakejhat, pokud je potrefená.

Vánoční husa by možná tyto svátky zrušila. pokud by nepřišla o život na sv. Martina. Na Nový rok se nemá husa jíst, aby s ní neuletělo štěstí. Takže jí můžeme radost zkazit, ale nikoliv žal či smutek ze ztráty života.

Máme přece např. své švejky, šašky, vševědy, baviče, takže i s husou dodržujeme tradice.

Proto si husa může myslet, co chce. Často záleží na tom, zda je člověk s financemi v plusu a upeče si husu, pokud na ni nemá, tak to husa přečká.

Není smyslem života zvířat být někomu k užitku?
V husí nebi už to tak není.

Takže …

Další odpovědi
anonym

Věřím na zapařené kamaše, až začne sněžit.

Drap

Ano, věřím na život po vánocích. Pořád žiji, takže nezbývá nic jiného.

quentos

Drap: ještě není po Vánocích ;{)>
… a dotaz byl adresován vánočním husám, jestli jsem to dobře pochopil

ReHu

Quentos, nevíš, jak se Drap po včerejšku cítí 🙂

Mimozemšťan

🙂

gagaga

Ja jsem potrefena husa..a ziji…sice momentalne daleko od vas vsech…ale ziji..:p

  • iv-