luci5

Vánoční filmek

Dobrý den, pomozte mi prosíím prosííím … hledám jeden Vánoční film, který jsem viděla docela dost dávno a jediné co si pamatuju je, že se mi moc líbil a taky že byl chlápek, který se ráno oholil a večer zase měl fousy jako santa a pak se už holil 2× denně ale vždycky mu to strašně rychle dorostlo do stejné délky jako to má santa … nevíte co to je?

Odpovědi
Big Bad Wolf

Film se jmenuje Santa Claus a hraje v něm Tim Allen (Kutil Tim).