Zlatý

Vanocni cukrovi

jeste je jiste brzy se ptat,ale kdy zacinate pect a kolik druhu?Nebo radeji poverite nekoho z rodiny?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

S dcerou začínáme první týden v prosinci ,každý rok říkáme že budou 3 druhy a pak jich je stejně 6-7. Ale už toho neděláme tolik ,dřív se peklo z každého druhu třeba 3 dávky. Nyní ne. Ale hnízda plněná ananasem ty děláme ze 4 dávek ty jsou bezkonkurenční.
Doplňuji:
Pokud se do jejich dělání pustíte , tak opravdu těsně před svátky 2-3 dny.Jinak hrozí,že je budete muset dělat znovu. Já je mám na táckách v lednici . Je třeba ,aby byly v chladu a pak vydrží......no nevěřím,že dlouho. No tak si uděláte další,že?!

Další odpovědi:

Bronzový

Dřív, dokud jsme byli všichni doma, jsem začínala péct začátkem prosince a bylo to 16-18 druhů- zhruba 3 krabice od kuřat. Dnes peču jen tak aby se neřeklo - 4 druhy po troškách, a z toho polovinu rozdám.

Bronzový

Začínám péct v polovině listopadu,ale to jen zázvorky (potřebují aspoň měsíc na odležení,ale 6 týdnů je ideál.)A taky perníčky na Mikuláše a taky na stromečky,které z nich dělám na ozdobu.No a pak ostatní až od prosince.Vždycky si se synem sednem a vybíráme ty nej.Jenže i těch bývá tak 9-11 druhů.Ale peču jen z jedné dávky a něco i z poloviny.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 842
Zlatý annas 758
Zlatý iceT 495
Zlatý marci1 481
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 415
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.