iceT

Vanocni cukrovi

jeste je jiste brzy se ptat,ale kdy zacinate pect a kolik druhu?Nebo radeji poverite nekoho z rodiny?

Nejlepší odpověď
hanulka11

S dcerou začínáme první týden v prosinci ,každý rok říkáme že budou 3 druhy a pak jich je stejně 6–7. Ale už toho neděláme tolik ,dřív se peklo z každého druhu třeba 3 dávky. Nyní ne. Ale hnízda plněná ananasem ty děláme ze 4 dávek ty jsou bezkonkurenční.
Doplňuji:
Pokud se do jejich dělání pustíte , tak opravdu těsně před svátky 2–3 dny.Jinak hrozí,že je budete muset dělat znovu. Já je mám na táckách v lednici . Je třeba ,aby byly v chladu a pak vydrží......no nevěřím,že dlouho. No tak si uděláte další,že?!

Další odpovědi
GM

Dřív, dokud jsme byli všichni doma, jsem začínala péct začátkem prosince a bylo to 16–18 druhů- zhruba 3 krabice od kuřat. Dnes peču jen tak aby se neřeklo – 4 druhy po troškách, a z toho polovinu rozdám.

hanjimka

Začínám péct v polovině listopadu,ale to jen zázvorky (potřebují aspoň měsíc na odležení,ale 6 týdnů je ideál.)A taky perníčky na Mikuláše a taky na stromečky,které z nich dělám na ozdobu.No a pak ostatní až od prosince.Vždycky si se synem sednem a vybíráme ty nej.Jenže i těch bývá tak 9–11 druhů.Ale peču jen z jedné dávky a něco i z poloviny.