Katru7

Vánoce jsou za dveřmi,těšíte se?

......Krásně Vánoce 🙂......

Nejlepší odpověď
Drap

Spíš s těším aby byl už konec a všechno jsme ve zdraví a pohodě zvládli

Další odpovědi
WeeBear

Těším se, až se najím. Na praxi jsem zhubla 7kg, tak to chci nabrat. 🙂 Nepříjemně se tu těsnám na židli v uplých společenských kalhotách od kostýmku a doma spí veškeré „obyvatelstvo“ (táta napůl na stole a gauči, kocour na židli). Hm, tak uvažuju, jestli mám jít ve čtyři smažit řízky a vzbudit oba až bude hotovo, nebo čekat až se vzbudí sami v pozdních nočních hodinách. 😁

Teď trošku vážněji a zpátky k otázce: Ano, těším se. 🙂

anonym

Teď jsem se byl podívat a nikdo tam nebyl. Také přeji hezké Vánoce.