♥♥♥

Vánoce- dárečky :)

Jaký dárek vám opravdu o těchto Vánocích udělal radost? Jaký naopak vůbec a nejradši byste ho vyhodily? Měli jste nějaké přání a stejnak se nesplnilo? Chtěli jste např.: Elekroniku a nemáte ji?
Díky za odpovědi, ahoj.

Nejlepší odpověď
anonym

já si nic nepřála,jen zdraví,klid a pohodu,ale mé děti mi přesto dárky koupily,měla jsem ze všech velkou radost,né proto co obsahovaly,ale pro to že je mí blízcí vybírali s láskou,pro mě je tohle nejdůležitější,lás­ka a pohoda, tu ocením mnohem víc,než nové auto či drahou dovolenou

Další odpovědi
Lucijej

Letos jsem žádný konkrétní přání neměla – v poslední době, když něco chci, tak si to pořídím sama a nečekám na Jéžíška. Nevětší radost jsem měla z knížky a poukazu do wellness centra. A dárek, který bych nejradši vyhodila, jsem ještě nikdy nedostala.

Drap

Všechny dárky, malé i velké, pokud jsou od srdce udělají radost. Elektroniku jsem nechtěl a taky ji nemám.

redy

Já dostala notebook a spokojenost, dalších pár různejch nepotřebnejch věcí:-)

Nykki

Jooo.. já až se pochválím ve škole ,tak se mi určitá „kasta“ vysměje :D.. Já dostala oblečení :3 ,troje puzzle(Mona Lisa 1500, The name of the rose 1000 and… Romantic Italy 1000) a 8 knížek.. Chci na střední notebook,ale vím jaká je dnešní doba a já jsem dohodnutá s rodiči,že si na něj vydělám a oni mi kdyžtak nějakou tu kačku přhodí :)

huxa

dostal jsem vánoční pohodu a lásku, toto mi udělalo vcelku radost :)

anonym

mela jsem prani nedostat nic.., a to se mi splnilo ! :) -iv-