Avatar uživatele
♥♥♥

Vánoce- dárečky :)

Jaký dárek vám opravdu o těchto Vánocích udělal radost? Jaký naopak vůbec a nejradši byste ho vyhodily? Měli jste nějaké přání a stejnak se nesplnilo? Chtěli jste např.: Elekroniku a nemáte ji?
Díky za odpovědi, ahoj.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? anonym, redy, anonym před 4132 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

já si nic nepřála,jen zdraví,klid a pohodu,ale mé děti mi přesto dárky koupily,měla jsem ze všech velkou radost,né proto co obsahovaly,ale pro to že je mí blízcí vybírali s láskou,pro mě je tohle nejdůležitější,lás­ka a pohoda, tu ocením mnohem víc,než nové auto či drahou dovolenou

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lucijej

Letos jsem žádný konkrétní přání neměla – v poslední době, když něco chci, tak si to pořídím sama a nečekám na Jéžíška. Nevětší radost jsem měla z knížky a poukazu do wellness centra. A dárek, který bych nejradši vyhodila, jsem ještě nikdy nedostala.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Všechny dárky, malé i velké, pokud jsou od srdce udělají radost. Elektroniku jsem nechtěl a taky ji nemám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
redy

Já dostala notebook a spokojenost, dalších pár různejch nepotřebnejch věcí:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Jooo.. já až se pochválím ve škole ,tak se mi určitá „kasta“ vysměje :D.. Já dostala oblečení :3 ,troje puzzle(Mona Lisa 1500, The name of the rose 1000 and… Romantic Italy 1000) a 8 knížek.. Chci na střední notebook,ale vím jaká je dnešní doba a já jsem dohodnutá s rodiči,že si na něj vydělám a oni mi kdyžtak nějakou tu kačku přhodí :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

dostal jsem vánoční pohodu a lásku, toto mi udělalo vcelku radost :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

mela jsem prani nedostat nic.., a to se mi splnilo ! :) -iv-

před 4131 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek