Vancouver – jazyk?

Jaky je uredni jazyk ve Vancouveru??

Nejlepší odpověď
quentos

Města úřední jazyk nemají; mají ho jen státy a případně provincie/oblasti, na které se dělí. V Britské Kolumbii, kanadské provincii, kde se Vancouver nachází, je úřední řečí angličtina; v Kanadě jako celku pak angličtina a francouzština. Viz zdroj (v angl.), upraveno

Zdroj: wiki.answers.com/Q/What_­is_vancouver_Bri­tish_Columbia's_of­ficial_langua­ge

Další odpovědi
PavelTrokan

Vancouver v Kanadě má úřední jazyk Angličtinu a částečně francouzštinu

Zdroj: http://www.naz­kusenou.cz/pra­covni-prazdniny-v-kanade-a48.html