Vana whirpool … jak čistit ty trysky uvnitř? Z venku vyčistím bez problemů, ale když nakouknu dovnitř trysek …

je to tam zlute. ☹ -iv-
Doplňuji:
Hanulko , to tam nemam ! Ja tam mam jenom 15, nebo 30 minut … a jestli chci trysky ze spoda , nebo ze zhora. ! 🙂
Mam zkusit proplachnou tabletkama na mycku ??
:-o ? Diky. -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

záleží jakou máš ..některé vany mají nádobku na desinfekční prostředek. Zvolíš si program desinfekce a „vana se vyčistí sama“. Nebo naliješ desinfekční prostředek do vany a propláchneš hydromasážní systém.

Doplňuji:
tabletky do myčky bych nedávala- kup si ULTRA WHIRL,
přípravek na čištění trysek masážních van a whirpoolu

přeci jen je to specielní přípravek a vyčistí ti to dobře .