Avatar uživatele
dagry

Vana nebo sprcha ?

Co si dáte raději vanu či sprchu?

Já když mám víc času tak raději vanu. A lezu ven „až když mám varhánky“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, Losos před 5147 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

strašně ráda se vanim,když mám dost času,tak si to fakt užívám,ale toho už teď tolik není. No a s manželem jedině do sprchy,nemá rád vanu. Vidím to tak,že holky radši vanu a kluci sprchy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
infant

Vždy si dávám sprchu. Vanu málokdy, vlastně jen s přítelkyní.

Zdroj: infant.blog.cz

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

mám radši vanu je to pro mě relax a pohoda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miky&Miky

Ja mam radeji vanu,vydrzim ve vane i hodinu..pak se ale vzdy splachnu sprchou

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

V zimě vanu, vydržím tam i hodinu. V létě více sprcha.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

Sprchu a vanu vetsinou kdyz boli zada nebo je moc zima.
Mj.kdyz mate velmi horkou vodu ve vane a az povrch,mate takovy zvlastni posit,skoro jako ve snu?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

100% vana, v podnájmu byla jen sprchoví kout a když jsem přijela domů doslova jsem se rochnila. Teď vanu mam a napustím si jí s pěnou a horkou vodou , že je to jak v sauně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
afro.minerva

Určitě mám raději vanu. Ale poslední dobou vítězí sprcha. V těhostenství jsem ani vanu neměla. Jak mi tehdy chyběla. Měli jsme jenom sprchový kout. Ale teď máme i vanu. Takže se moc ráda naložím do teplé vody. Ale vzhledem k faktu, že naše malá vyžaduje hodně pozornosti a péče, tak mi na koupel už tolik času nezbývá a většinou se jenom sprchuji. Je to rychlejší. Ale asi si zase zalezu do vany…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já raději tu vanu, ale záleží podle nálady :). V našem domečku máme dvě patra. V jednom patře je vana a ve druhém sprchový kout :). Takže já většinou střídám :D.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucimia

Já stejně jako vy – vana… hezky pěna, relaxík.. lezu ven až když mám varhánky.
Ale poslední dobou mám na ni čas tak jednou za měsíc…:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

studna venku na dvoře :D
http://www.cis­tenistudni.cz/stud­na.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ve vane dlouho nevydrzim kvuli malemu prostoru a tak radsi pod horkou sprchu,jsem vodomil a na relax jdu do bazenu ci v lete rybniky atd…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

V paneláku jako dítě jsem milovala plnou vanu. Dnes v rámci šetření se sprchuju. Vanu si dám tak 1× do měsíce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
grifin

Dagry,poradím,já jedinně sprchu,je to rychlé,
hygienické a hlavně levnější(ušetříš na vodném
a to je ,alespoň u nás, hodně drahé. A jestli
mohu–je to příliš osobní–máš li přítele,či
manžela,sprchujte se společně,je to příjemné,
praktické a ještě ušetříte! Zdravím Jaro i Tebe!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Vana,přitelky­ně,šampano,sex.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lorja

Běžně se sprchuji.Vanu si napustím jen když jsem zmrzlá z venku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
TominkaFuky

Já teda nedám dopustit na vanu. Ale je mi jasný, že ne u každého je prostor na její umístění, tak volí sprchu. Já bych si ale odpočinek bez vany nedovedla představit. Nedávno jsme dělali reko koupelny a moje jediná starost byl výběr kvalitní a hezké vany. Pokud mohu radit a někdo bude řešit. perfektní výběr má kaldewei.

Avatar uživatele
Vercule

Ani mi nemluv :) My bohužel nemáme prostor na vanu, ale od kaldewei máme moc hezkou realizaci sprchového koutu a jsem moc spokojená :)

Avatar uživatele
Petrovskalui

My chceme doma rekonstruovat koupelnu a já bych tam rozhodně chtěla jak vanu, tak i sprchu. Jak vybrat kvalitní vybavení?

Avatar uživatele
Renikled

Pokud chcete kvalitu, tak doporučím vybrat vybavení ze smaltované oceli. Díky tomu vám pak vana i sprchová vanička dlouho vydrží, protože smaltovaná ocel je odolná proti mechanickému poškození, ale taky proti kyselinám a chemikáliím.

Avatar uživatele
Petrovskalui

Vy jste si to domů kupoval? Zvládl byste mi tedy i poradit, kam se po tom podívat?

Avatar uživatele
Renikled

Určitě, můžu poradit se podívat na vybavení do koupelny od Kaldewei, koupíte od nich fakt pěkné a kvalitní vybavení. Opravdu hodně se to vyplatí z mého pohledu. Jsem rád, když koupím něco co vydrží.

Avatar uživatele
KarolínaNovo

My jsme letos rekonstruovali koupelnu a koupili jsme si sprchový kout z https://www.a-keramika.cz/sprcho­ve-kouty/ , takže se už jenom sprchujeme. Předtím jsme měli vanu a naposledy se v ní koupaly děti, když byly malé. Pak už se také radši jen sprchovaly, takže u nás byla vana zbytečná.

před 1674 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Polaskova44

Taky mám raději sprchu. Jen tak mimochodem, jestli pro vás můžu mít jeden tip, tak kdybyste do sprchového koutu chtěla nějakou poličku na mýdla, sprchové gely atd, tak doporučuji tuto: https://www.e­mako.cz/police-koupelnove/wenko-koupelnova-police-quadro--vacuumloc--do-sprchoveho-koutu-4008838219805/ Mám ji a je vážně praktická. 🙂

před 1526 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Vana mě v zimě pěkně prohřeje, ale stejně mám nejradši sprchu. Když z ní vylézám, tak si totiž připadám fakt čistá. Zrovna jsme si kupovali novou vaničku, tak kdybyste někdo potřeboval určitě doporučuji mrknout tady na tuhle nabídku: https://www.levna-koupelna.cz/36-sprchove-vanicky :) Mají dobré ceny a fakt pěkné a kvalitní kousky :)

před 1923 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek