Natee

Vám nejkrásnější cizí jazyk..?

Nejlepší odpověď
tom004

Jiný

Není to úplně cizí jazyk v pravém slova smyslu,ale pro mne je to měkká slovenština.

Další odpovědi
Jikra

Jiný

Slovenštinu pominu protože já vyrůstal a žil v době kdy to byl pro mě skoro rodný jazyk tak že ani dnes ho nevnímám jako cizí.
Z cizích je to italština nebo maďařština.

jendahun

Jiný

Slovenština,ruš­tina,španělšti­na,maďarština.

ondra07

Jiný

U mě vede jednoznačně Slovenština a Francouzština…

quentos

Francouzština

nejhezčí na poslech. Ale jinak je mou srdeční záležitostí samozřejmě angličtina – zejména americká.

anonym

Angličtina

Angličtinu miluji a s vášní jí studuji, je to můj velký koníček. Jinak mě zní hezky francouzština, japonština, korejština…

hanulka11

Francouzština

Hrozně ráda poslouchám francouzštinu ,před lety jsem měla snahu se jí učit, ale nedotáhla jsem to do konce .....bohužel

štamgast

Jiný

Finština, jejich krásný přízvuk a rychlá mluva nemá odbdoby :D

Terryle

Jiný

Švédština – jemná, rytmická a melodická. A navíc celkem logická a pochopitelná. Jag skulle villa gå till Sverige!

Deli

Jiný

Italština. Je v ní temperament a je taková zpěvavá.
Francouzštinu jsem bohužel naživo ještě neslyšela…

WeeBear

Francouzština

Rozhodovala jsem se mezi Španělštinou a Italštinou (kterou jsem se snažila, bezúspěšně, naučit 🙂 ), ale vyhrála Francouzština.. Mám slabost jak pro Francii, tak Itálii celkově. 🙂

Meropa

Jiný

Latina.

venkovan

Jiný

Ten co mne lehtá na erotických místech

Illines

Jiný

Angie99

Francouzština

Učím se francouzsky. Je to sice trochu těžší jazyk, ale je opravdu nádherná. Jinak mám ráda angličtinu a proti španělštině taky nic nemám.

Petra09

Jiný

záhada

Francouzština