nataliemayer

valesovi planovali vylet. trasa na mape merila 30cm. ivan vipocital, ze ve skutecnosti ujdou 15 km. jake je meritko mapy

jake je merytko mapy
Doplňuji:
valesovi planovali vylet. trasa na mape merila 30cm. ivan vipocital, ze ve skutecnosti ujdou 15 km. jake je meritko mapy?

Nejlepší odpověď
brillant

dávat ve škole pozor, učit se, používat učebnice – nikdo to pak za tebe nebude muset počítat

Další odpovědi
Děda Louda

ivan je bistrý a mněřýtko si přečetl na mapje. Pak už to mohl snadno vipocitat.

Alesh

No ty krááááááááááááso, to mi ho vyndej … měřýtko, vipočítal 🙂

Nykki

Musíš si vypočítat kolik kilometrů ve skutečnosti představuje 1 cm na mapě,to vypočítáš když vydělíš 30 cm ÷ 15km = 2 ,takže 1cm na mapě představuje 2 km a ty si převeď na centimetry,vyjde ti určité číslo a ty ho hodíš místo otazníků do měřítka 1: ??????

baghira

1 : 50 000

nataliemayer

děkuji moc

anonym

1:50 000

nataliemayer

To jo, ale musí tam být výpočet.

anonym

domácí úkol dělat nebudu

nataliemayer

jinak dekuji

nataliemayer

Příspěvek smazán administrátorem.