Baruš-lolli

Valentýnky

Zdravím :)

Ve škole si s kamarádkami budeme dávat Valentýnky :)
Já vím, že si možná ťukáte na čelo, proč si mezi sebou dáváme Valentýnky…
Ale prostě jsme se rozhodli si je navzájem vyrobit.
Ale nevím, co je lepší. Jestli dovnitř napsat:

1, Co na té kamarádce mám konkrétně ráda (energičnost, úsměvavost, obětavost aj.)
2, Nějaký citát o přátelství
3, Na jednu stranu citát, na druhou stranu co na ní mám ráda

Jakou možnost byste volili vy? 1, 2, nebo 3? :)
Předem díky ;)

Odpovědi
Damiana

Je to náhodou hezké. Když někdo dá druhému najevo, že ho má rád, je to vždycky fajn. Volila bych variantu, která ti nejvíc sedí. Někdo potřebuje opisovat – ale když jde o vyjádření kamarádství a citu, mělo by to jít od srdce, jinak je to stejné, jako bys koupila přáníčko předtištěné.
Byla bych pro osobní vzkaz, napsala bych to, co mám na kámošce ráda a popřála bych jí hezkého Valentýna.

Larissa

Asi trojku…