BlázíneQxD

„Válečky“?

Ahoj, pamatujete se někdo ještě na tzv. „Válečky“? Vzpomínám si, že jsem jako malá byla jejich obětí. Už si ale nepamatuji, jak se vlastně válečky dělali…našel by se někdo, kdo si na ně pamatuje?

Nejlepší odpověď
Pájo

„Obdarovávaný“ musel být polapen, povalen na zem a když ležel na zadech, dostal „válečky“. Ten, kdo mu „válečky“ dával, mu přidržel obě pokrčené ruce vedle hlavy…držení bylo za zápěstí nebo za dlaně, postavení pažní kosti a loketní optimálně v pravém úhlu… a koleny nebo holeněmi oběti válečkoval bicepsy. To v závislosti na přítlaku bolelo…

Další odpovědi
Mc Merkurion

položil tě na záda,roztáhl ruce,ty držel roztažený a klekl si na paže a po nich se přejíždělo nohama,asi tak…

zjentek

jak nepamatuji? Chceš valečky? ,)

bekean

The realistic scenarios presented in the article resonate with readers, fostering a deeper connection and understanding of the subject matter. https://drift-hunters.com

Alice Bobby

Válec lze rolovat bicepsy a holeněmi; rukojeť lze držet dlaní nebo zápěstím; ulna a humerus jsou spojeny v přímém úhlu. V závislosti na tlaku by vám to mohlo ublížit. retro bowl college

Updatez

I was anxious to track down this confusing site. I need to say thank you for saving an edge to examine this amazing book! I should say that I completely esteemed getting a handle on it, and I have bookmarked it so I can look at new posts on your site. jcpenney kiosk login

ralphkim

The roller may be rolled with the biceps and shins, and the handle can be held in the palm or wrist thanks to the proper angle that connects the ulna and humerus. According to the pressure, it might do you harm. Visit the game https://geome­trydashmeltdow­n.com

Masker Yulia

Rukojeť válečku dlaní nebo zápěstím, loketní a pažní kost jsou spojeny do pravého úhlu, lze válec rolovat bicepsy a holeněmi. Může vám to ublížit v závislosti na tlaku jako https://stumble­games.com/