Martuse011

vak na lyže

mám lyže dlouhé 160 cm a chtela bych na ně vak … Mám si vzít 160 nebo 165?

Nejlepší odpověď
Pájo

Záleží na tom, jak je daný vak na lyže šitý (zda je širší a počítá se v něm na zahnutí špiček, které Vám nějakou tu látku seberou a vak se tím trochu zkrátí). Vezměte delší. Nejlepší vyzkoušet. Myslete i na to, že do něho budete přidávat i lyžařské hole!

Jakub Tlapal

Určitě větší 🙂 . Ničemu nevadí, když v něm budou mít lyže trochu vůli. A 5 cm fakt není hodně. Já jsem vybíral vak na lyže do střešního boxu na autě podle něj, ne podle lyží. Naštěstí nemám žádné extra dlouhé lyže, takže se mi do něj v pohodě vešly 🙂 .

XenieRo

Ahoj, my jsme byli hodně spokojení s nabídkou od https://www.ne­umanncz.cz/cs/stres­ni-nosice. Tam jsme si vybrali. Mají hodně kvalitní věci, takže doporučuju. Mrkni tam a pak dej vědět.