V.E.R.U.

Kolik je ideální váha pro králíka, když má 3–4 měsíce?

Dobrý den,měla bych dotaz,kolik je ideální váha pro králíka,když má 3–4 měsíce?Děkuji

Nejlepší odpověď
gecco

Nikdy mne asi nepřestane fascinovat, jak si člověk napřed pořídí nějakého tvorečka – a teprve posléze zjišťuje, co si s ním vlastně má počít (další stádium je tvoreček v popelnici nebo útulku)…

Exiskuje mnoho plemen králíka – takže si zjisti, jak je na tom, pokud jde o přírůstky, tebou chované plemeno…
A nebo – pokud si opravdu nevíš rady, aspoň do dotazu to plemeno uveď.

Další odpovědi
Drap

Když jsem je zabíjel ve 3 –4 měsících. Tak měli 1,8 – 2,2 kg. Někdy o kousek větší. Záleží i na plemeni a na počtu jedinců v hnízdě.

dědapetr

Tady najdeš vše co potřebuješ pro chov zakrslého králíka:http://www.vas­kralik.estran­ky. cz/…