Nenaplněný

Váha hrabla Fiskars.

Kolik váží hrablo na sníh FISKARS 145020 ? U prodejců se váha liší. Které z hrabel Fiskars je nejlehčí ? Raději bych názory někoho s osobní zkušeností, protože na nettu se ůdaje opravdu liší. Díky

Nejlepší odpověď
venkovan

S ohledem na cenu hrabla od této firmy, koupil bych si něco jiného, stejně funkčního. Tím netvrdím, že od něj nejsou kvalitní, ale ze zkušenosti vím, že i levnějšími uklidím dvůr a bez probémů.
Váhy jsem nikdy nestudoval. Ale může to být ovlivněno i šíří hrabla, maximálním jeho zatížení, druhem násady apod. I když u stejného výrobku podle jeho prodejní vzoru by to nemělo být.