mirecek1961

Vadný wifi přijímač

Zdravím, smím se prosím zeptat, zda a jak se dá opravit vadná Wifina na notebooku? I po 20 – ti minutovém zapnutí svítí stále červeně, tzn. je nefungující. Je v notebooku HP Pavilion DV2101eu Poraďte zda se s tím dá či nedá nic dělat. Děkuji.

Odpovědi
Bedy

Můžete zkusit přeinstalovat ovladače, jinak se dají dokoupit USB wifi adaptéry. Osobně doporučím koupit s anténkou, protože ty bez anténky mají většinou mizerný výkon.