JájsemRaibek

Vadilo vám, když telefonní operátorka vstupovala do hovoru?

Vzpomněl jsem si na dobu minulou, kdy se meziměstský telefonní hovor musel objednat na telefonní ústředně. Po nějaké době zazvonil telefon se slovy: „Máte tady to meziměsto“ a hovor byl spojen.
Také se stávalo, že telefonní operátorka (tedy baba na ústředně :D) do hovoru vstoupila a ptala se: „Hovoříte?“.
Vadilo vám toto vstupování do hovoru?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevadilo. Nijak nerušila. Byla to její povinnost .

Další odpovědi
Agneta

Slyšela jsem, že se jednalo o moderní německou techniku, kterou do Česka zdarma dodala firma Siemens v první polovině čtyřicátých let, a komančové na tom pracovali až do r. 1989! :DDDDD

zjentek

Nevadilo, rádi jsme „pokecali“ s kýmkoliv. „Hovoříte?“. Né, jen mluvíme ..nejsme frigidní, děkujeme za optání ;q

arygnoc

Agneta, totálne trepete.

;-Q

Agneta

arygnoc >>> ano:DDD > byl to stav „východní techniky“– v ůrovni třicátých let:DDD
(otázkou by teda bylo, jakého pokroku komančové za těch 40 let vůbec dosáhli:DDD)

annas

Napsala smajlíky, takže jsem brala jako nadsázku. 🙂