Bronzový

Vadilo by vám omezení doby parkování u supermarketů a nákupních center?

Před rokem v Prostějově s velkou slávou omezili stání u Alberta, u vjezdu stál výběrčí, dával časovky a při výjezdu kontroloval čas.Při překročení 1.hodiny vybíral 50kč.U vchodu stáli dva příslušníci městské policie a kontrolovali jestli opravdu jdete jen nakupovat a neodskočíte si třeba naproti na poštu.Pak to potichu zrušili, zůstala jen značka omezující stání.
Já už jsem tam od té doby nebyl.Nemám rád když při nakupování musím hlídat čas abych "nepřetáhl".

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

také už jsem viděla, že je to někde vymezená na 1 h.ale nakupovat jezdím jinam takže je mi to jedno
pravda, že v obchodě ten čas letí rychle

Další odpovědi:

Zlatý

V PE je u obchodních středisek pouze upozornění na zákaz stání po otevíracích hodinách.

Zlatý

Tak to slyším prvně,že je někde omezené stání,ale to bude nejspíš tím,že nevlastním auto a do marketů po městě jezdím busem nebo chodím pěšky.
Mezi námi je to ale pěkná blbost si myslím,protože většina takových obchodů je narvaná,jako by dávali něco zadarmo,to pak jeden nemá šanci to za hodinu stihnot,leda by měl přesnej seznam co má koupit a nikde se nezdržoval.A když je u kasy fronta,tak to je úplně v háji.
Ještě,že to auto nemám...

Stříbrný

U nás akorát platí, že po zavíracích hodinách je parkování zakázáno - pokuta, někdo říkal ,že i botička? Nejsem si jistá.
Ale placené po hodině... to jsem ještě u obchoďáku neviděla...

Zlatý

V Brně u některých obchoďáků je 1-2 hodiny zdarma a pak se platí a u některých jsou bezpečnostní služby a kontrolují délku parkování a po přetažení stanoveného času taky vybírají.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.