Liii

Vadilo by vám kdyby váš šestnáctiletý potomek měl youtube kanál a přidával tam svá videa?

Nejlepší odpověď
anonym

Nevadilo

Ty budeš – zřejmě, oním „potomkem“ a chceš si postěžovat (nebo získat podporu)…
😉
Nevadilo, pokud by YT fungoval (jen) jako prostředek k vystavení vlastní tvorby onoho potomka – tedy potomek své ´smysluplné´ šoty natáčí a zpracovává a na YT je vystavuje ke shlédnutí – stejně, jako by je mohl vystavovat kdekoli jinde.
Vadilo, pokud by cílem bylo samotné vystavování ´čehokoli´, jen aby ´bylo vystaveno´ – to bych mu, asi, zakázal a chtěl bych, aby se věnoval činnosti nikoli nesmyslné.

Další odpovědi
Sůwa

Nevadilo

Pokud by to nebylo zrovna porno, nebo reportáže z opiového doupěte, tak bych ho v tom naopak podporovala 🙂

Kotja

Nevadilo

Doplňuji:
Ale záleželo by na tom jaká videa.

suaeda

Nevadilo

Doplňuji:
Nevadilo pokud by tam nedával něco nelegálního, neslušného a hlavně nevhodného ze soukromí.

ivzez

Vadilo a zakázal/a bych mu to

Doplňuji:
Kanál u YouTube by mi nevadil.
Vadilo by mi, kdyby můj šestnáctiletý potomek
chtěl zvěřejňovat videa bez předchozího
písemného souhlasu natočených osob
nebo
videa s použitím cizí hudby.

Můj šestnáctiletý potomek by směl videa zvěřejňovat až po kontrole.
Nevadila by mi videa neporušující autorská práva,
právo na soukromí a zákon o ochraně pspbních údajů.

Ostatní bych zakázala.

Front

Vadilo a zakázal/a bych mu to

jáára

Nevadilo

TobySK

Nevadilo

Dlostev

Nevadilo

Poklička

Nevadilo

kapka

Nevadilo

Předpokládám, že by se nejednalo o nevhodná videa. A pokud by měl potomek časem od YT i nějaký ten příjem, tak super.

kaculinda200

Nevadilo

petris

Nevadilo