RockGirl

Vadilo by vam,byt stejne vysoky jako vas protejsek?

Vadilo by vam byt stejně vysoký jako váš přítel/přitelkyne? nebo to vubec neresite?

Nejlepší odpověď
anonym

Stejný dotaz tu padl cca před dvěma týdny. Zkus „polechtat“ vyhledávač.
Můj protějšek není vysoký a nevadí mi to. Jenom občas si zouvám pantofle, aby mi připadal přece jenom vyšší.
Ne, ve vztahu není výška tím, co by partneři měli řešit.

Další odpovědi
Damiana

Já jsem dost vysoká – 178 cm. S mužem jsme skoro stejně vysocí. Dlouháni se mi nikdy moc nelíbili. Ale o výšce by vztah být neměl, protože to, co je založené pouze na vzhledu rozhodně láska není.
(Krokodýl mu ukousne nohy a vykašleš se na něj?:-)

hanulka11

vždy se mi líbili vysocí kluci a takový jeden dlouhán skoro 2m si mne namluvil a je mým mužem už moc let , takže já to nikdy nemusela řešit .....

honza19hk

Mě to nevadí a maželce moje výška také ne,je to lepší,každý přece nemusí být vysoký.Já mám 206 cm a takhle vysoká ženská by asi nebyla ani pěkná.

Drap

Proč by mělo ? Výška neni důležitá

Kamionacka09

Ja mam 172cm a mela sem v zivote i 3 kluky o par cm mensi nez ja ale nejvic se mi libi stredni vyska a partner ke me kdyz ma tak 175–182cm..na vysoky chlapy nejsem.

pusinka50

Stejně vysoký by mi nevadil, ale kdyby byl o 3 cm nižší, a já nějaké ty podpatky, to už by mi vadilo koukat na něj dolů.

bubukaa

Nevadilo ale nerada bych byla kdybych byla vyšší ale v podstatě…„Když miluješ, není co řešit“…

pizlicka

miluji,kdyz je muz aspon o 10cm vyssi,nez ja,ktera merim 175cm.

anonym

Je to jedno, hlavně, že se máme rádi.