Avatar uživatele
Válek Petr

Vadilo by vám bydlet v rodinném domě přímo na kruhovém objezdu?

Je to zde v ČR, konkrétně Pardubicích.

https://mapy.cz/s/1j7ai

Hlasujte v anketě
Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, briketka10 před 2640 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dochy

Ne

Nevím kterej debil to označil jako kruhovej objezd nebo co k tomu autora vedlo. Prakticky je to normální zakroucená ulice, fakticky je to vážně značené jako kruháč. Vzhledem k předpokládané hustotě provozu bych to nijak neřešil. První co mně napadlo po přečtení dotazu bylo: Bydlet v Praze na kulaťáku, to bych vážně nesnesl (a asi bych nebyl nadšen ani z toho bydlet v některém z domů kolem náměstí…)

(V Praze to tedy není možné, protože navíc středem vedou tramvajové koleje)
https://www.go­ogle.cz/maps/@50­.1005698,14.3956759,210­m/data=!3m1!1e3?­hl=cs
(tahle fotomapa není pořízena v čase dopravní špičky)

Upravil/a: Dochy

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Stingo

Ne

Tady na tom by mi to až tak nevadilo, nebude asi tak frekventovaný.
Je tu i velká výhoda, že nemáte žádné sousedy, co mají pindy.

Upravil/a: Stingo

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dubraro

Ne

Bydlel sem vedle frekventované autobusové zastávky, bydlel jsem vedle nádraží na hlavním koridoru, nějaký kruháč by mne nerozházel 🙂

Jsem na to zvyklý a vlastně se mi těžko usíná třeba někde v přírodě, když neslyším okolo nějaký civilizační ruch.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ne

Nevadilo. Neni to žádný kruhový objezd, jen má ke svému domu přístup ze všech stran. .Má to i své výhody, bydlí uprostřed města a nemá žádné sousedy. Tito jsou na tom hůř:
https://www.no­vinky.cz/bydle­ni/tipy-a-trendy/424697-majitele-prodavaji-domek-sevreny-ze-vsech-stran-silnici-jako-raritu.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

Ne

Určitě ne.
Nemít sousedy a mít svou malou zahrádku.
Plot, gril, lavičku, žádný cikány na dvoře jé
to by se žilo. Moc bych tam chtěla bydlet. :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ne

Viděls někdy kruhový objezd?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Ano

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nevím

Pre človeka, ktorý by chcel byť uprostred všetkého diania, je to, tak povediac, ideálna pozícia. Z urbanistického pohľadu je to vlastne vnútrosídliskový cestný okruh s obmedzenou rýchlosťou a prakticky vylúčením dopravy mimo vozidiel obyvateľov a obslužných vozidiel. Sem cudzí sa asi ťažko vrúti s rýchlosťou 120–160km na tachometri, ako býva niekedy bežné vo veľkomestkých sídliskách so širokými cestami (Praha, Bratislava, Ostrava,…) Čo sa týka hlučnosti, to určite nemožno prirovnávať k pražskému Kulaťáku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Ano

Tento kruhák by měl být označen jako jednosměrná silnice, je to jediný kruháč v ČR kde platí přednost zprava (teoretick,) páč tam není značka dej přednost v jízdě. Provoz v této lokalitě je 3 vozidla za den.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dochy

Drape, kruháč to je. Oni tam vážně dali značku (podle streetview). No a ta značka je v daném místě jediný příznak toho, že snad jde o kruháč…

před 2640 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek