Vadilo by rybkám v akvárku, kdyby jim tam dělal společnost i mořský koník? Nesnědli by ho?

Odpovědi
anonym

Lze chovat jen s menšími, neagresivními rybami, nebo v druhové nádrži. Není to typická útesová ryba. Ve stísněných podmínkách útesového akvária by mohla být napadána jinými druhy.
https://rybic­ky.net/atlasryb/ko­nicek_morsky

Drap

Zřejmě nevadilo, koník je velmi dobře chráněný. Záleží samozřejmě také na tom, jaké jiné mořské ryby chováš. Příliš málo informací na přesnější odpověď. Fauna slané vody je nesmírně bohatá.