Pokročilý

Vadilo by pejskovi, kdyby jako štěně měl granule od značky Purina POR PLAN a pak by přešel na značku Brit Large Breed?

Jsou kvalitní? Lidé je chválí..
Doplňuji:
*Purina PRO PLAN

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Určitě nevadilo.
Uvidíš sama, jestli mu budou chutnat. Já kupuju Brit Care.
Až budeš přecházet na jinou značku, tak několikrát obě značky v dávce namíchej. Aby na nové krmivo přešel pejsek postupně :-).

Další odpovědi:

Zlatý

Určitě nevadilo

Stříbrný

Kupuji už nějakou dobu Brit a je stejně kvalitní jako ostatní průměrné krmivo, ono je to spíš o firmě a značce, než o obsahu živin, možná ta nejdražší krmiva mají víc masa a živin, ale můj pejsek je s tím spokojený a je 10 let stejně energický jako za mlada. :-) Granule jsme taky střídali, po kuřecím trpěl na průjmy, takže ted kupuji obyčejný Brit Lamb and Rice, kilo za 80 Kč, jehněčí s rýží, rýže staví, k tomu nějakou sušenou ňamku, plíce, střívka s hovězím vývarem a je po starostech. Podotýkám jen, že jsem se radila několikrát ve zverimexu, nedoporučovali vůbec např. Pedigree, to jsem slyšela z více stran, že to nemám kupovat

URČITĚ NE

Bronzový

Nevadilo, občas psům pořád stejné granule po nějaké době přestávají chutnat, takže ze změny bude rád.

V jedné chovné stanici nám řekli, že pokud chceme změnit granule, máme je nejdřív začít z půlky namíchávat a pokud je pes sní, třeba po týdnu míchání už dát jen ty nové. Prý je to pro psí tělo lepší přechod

Bronzový

Zeptej se jeho. On bude ty granule žrát. Prostě mu je dej a uvidíš. Pokud je spapá, tak ti řekl ano. V opačném případě ne.

Zlatý

Když mu neukážeš pytík, nebude si to moci přečíst a bude mu to fuk.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.