Vadila by Vám sprcha jednou týdně 3 minuty jako ve vězení (viz článek na webu www.lidovky.cz)

http://www.li­dovky.cz/vezni­ce-krachuji-nemaji-na-jidlo-sprcha-jednou-tydne-f9a-/ln_domov.asp?c=A111014_­140042_ln_domov_pta

Jak se často sprchujete a jak dlouho Vám to trvá ?

Nejlepší odpověď
Deli

Každý večer cca 10 minut.
Občas, když si přivstanu, si užiju luxus ranní sprchy, to je pak celý den bezva pocit 🙂
Jo, vadilo by mi sprchovat se jen obden.

A víte, kdy jsem zažila nejluxusnější sprchu? V kempu, v noci bylo chladno – tak 15 stupňů, ale jasno. Máme tam karavan, nastálo, ven je vyvedená sprcha s teplou vodou. Sprchový kout je jen takový rákos do 3/4 kruhu. Takže noc, teplá sprcha, nad hlavou koruny borovic a nad nimi klenba z hvězd – a já nahá v té sprše.. Romantičtější sprchu jsem nikdy nezažila 🙂

Další odpovědi
baghira

denně, a neměřil jsem to (10 minut?)