Nerevarin

Vadí vašim polovičkám, když máte na ploše monitoru fotku nějaké slečny?

Mám na mysli fotku nahé nebo polonahé modelky, herečky, nebo pornoherečky. Ale na té fotce není v takovém stavu, abyste jí viděli až do krku, jestli mi rozumíte.
Díky za odpovědi, fakt mě to zajímá.
Doplňuji:
Samba: Ta odpověď je trochu zmatená, takže nevím, jestli jsem to pochopil uplně dobře. Tedy ten, kdo má na ploše babu je nenormální a necitlivý? Pokud by moje přítelkyně měla na ploše naolejovaného svalouše, s nadhledem bych se uchychtl a řekl, že vypadá skoro jako já.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Nevadí jí to, ale s humorem si trochu rýpne

Na ploše mám přírodu kde jsou ženské,snídaně vtrávě známý obraz.Vúbec ji to nevadí.

Další odpovědi
kapka

Nevadí jí to a ocení ženskou krásu

Muj manzel a plocha monitoru, to nejde dohromady. Tak jestli to nebude vadit, odpovim trochu jinak. V praci v dilne ma nejake reklamni plakaty slecen s naradim. Ani nevim, jestli si to tam vylepil sam nebo spis nekdo jiny. Neptala jsem se ho. Nejsem zarliva a takovy pitchoviny neresim. :) A navic jsem presvedcena, ze kdyby ta slecna obzivla, z toho plakatu vylezla a rekla, at si vezme, co chce, vzal by ji to naradi. :D :D

zzzlatokopka

Nevadí jí to a ocení ženskou krásu

Mám na ploše sebe:-D

anonym

Trochu jí to vadí, lehce si rýpne

Doplňuji:
Nemáš tam další možnosti, takže jsem odfajfkovala třeba tohle, můj partner je úplně normální, citlivý chlap, proč by to měl dělat? Jak by bylo tobě, kdyby ti tam slečna (díky této otázce jsem si jista, že jsi jen velmi mladý, nezkušený chlapec, který bude muset nejdřív dostat po prstech, než si uvědomí věci)dala nějakýho hezouna s bicepsy přes celý monitor? To bys koukal, co? To by bylo překvápko 🙂 Tak proč se divíš jí?

gecco

Nevadí jí to, ale s humorem si trochu rýpne

Resp. – trochu by si rýpla, kdybych měl na pozadí takovou fotku…
😉
Protože ale mám pozadí ´jednolité´ – nedávám jí ´příležitost´…
😉
Doplňuji:
Mimochodem – s mnoha holkama se (třeba v galeriích, lapidáriích) shodneme na tom, že zatímco pohled na hezkou nahulku je příjemný, nahý chlap vypadá tak nějak ´směšně´…
😉

klumprt

Trochu jí to vadí, lehce si rýpne

Mám tam fotku vlastní polovičky (z lyžování v Alpách), takže odhlasovanou reakci pouze předpokládám podle toho, jak ji znám 🙂

pizlicka

Vadí jí to a negativně to komentuje

odpovím za sebe.ja bych s takovym chlapem nebyla.muj pritel me nejen miluje,ale pritahuji jej a libim se mu,takze by si na monitor dal leda mě.všichni tu píšete,jak to polovičkám nevadí,spíše,ne­vadilo by.proč všichni tak lžete???pokud zena svého partnera miluje,prinejmensim to zamrzí a dost to bolí.

lota

Vadí jí to a negativně to komentuje

Jako polovičce by mi to vadilo, ale přítel tam naštěstí nic takového nemá.

anonym

Nerevarin
Odpověď jsem napsala, tak to dál nerozebírej, nebo to musí zdůvodňovat ještě podrobněji? Však je demokracie, každý má svůj názor, ne?

pizlicka

to,ze chlapi tvrdi,jak to jejich polovičkam nevadi,jeste chápu.ale fascinuje me,jak to tvrdi zensky a ještě me napadaji,ze ja jsem ta,ktera by se mela jit lecit ze zarlivosti 🙂 přitom,ktera zena by nechtěla mit muže,ktery bude mit oči jen pro ni.toto by snad nevadilo jen zakomplexovanym nanynkam,ktere jsou vděčne uz jen za to,ze ten chlap s nimi vůbec je 🙂

quentos

Záleží na tom, kterou polovičku myslíte. Mé levé, ani pravé polovině těla to nevadí; pokud jde o poloviny zadku, tak těm taky ne :{D>

zzzlatokopka

😁