Drap

Vádí vám že v současné chvíli nefungují stránky politických stran ?

Na jak dlouho by jste je nechali zablokované ?

Nejlepší odpověď
www

Určitě nevadí.
Jsou tam stejně jen lži, sliby, blbé kecy ap.
Pro mne nemusejí existovat vůbec!

Další odpovědi
anonym

Nevadí, úplně bych je zrušil, i ty strany.

terry

Nevadí. Ani v nejmenším.
A jak dlouho je blokovat? Jakkoli. To je mi také jedno, neb tyto stránky nenavštěvuji :).

dědapetr

Ne,nevadí a proč by mělo,když stejně zanic nestojí.

Ar

  1. Nevadí (ani jsem to nevěděl)
  2. Místro stránek by bylo nejlepší zablokovat politické strany.

venkovan

Oni mají nějaké webové stránky?
Podle toho jak se chovají, tak pokud je mají, musí tam mít silné filtry které odblokují i slušné maily.