Cenobita

Vadí vám, že máte dobrý čich?

Někdy mi vadí, že cítím úplně všechno i to co bych raději necítil: zápach kuřáků, zápach bezdomovců, protivné dámské parfémy, zápach zvířat, zápach lidí. Není to někdy na obtíž cítit až moc dobře?

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Čich mám výborný a naopak se mi to občas hodí. Samozřejmě, že jsou pachy, které mi vadí, ale kvůli nim nelituji svého čichu.

Další odpovědi
Kepler

Čich mám asi jen průměrný, ale jsou i okamžiky, kdy bych jej raději neměl ze stejných důvodů. Pohříchu příjemných vůní je pomálu. Jinak si ho ale docela cením, protože bez něj bych pravděpodobně párkrát vyhořel.

Dochy

Nevadí mi slušný čich. Vadí mi ty přebíjející se dámské smradlavky v tlačenici v tramvaji a buse. A nejhorší je, že se do soutěže o největší smrad už zapojujou i chlapi.

marci1

Čich mám výborný, některé pachy nejsou zrovna libé, ale samozřejmě jsem ráda, že je výborný. Příbuzné (která má špatný čich) jsem možná zachránila život. Nevšimla si, že se jí pootočil knoflík na plynovém sporáku a unikal plyn. Kdybych tam tenkrát zrovna nepřišla, mohlo to dopadnou špatně. Koupila jsem jí alarm na plyn a je to v pohodě. 🙂

anonym

A cítíš sám sebe?to ti nevadí?Kuřákmje kuřák,tak k němu nečichej,ty se stýkáš s bezdomovci?že je cítíš?
parfémy m i taky vadí,zvířata jen voní,nepáchnou,to my jim páchneme.
Buď rád,že cítíš.

redy

Smrdí mi chlast, jak u chlapů, tak některejch ženskejch.
Nesnáším kašel – spíš ten chrchlavej, když za tebou v obchodě stojí takovej týpek, je to k zblití ☹
Bohužel, tomu člověk neunikne, když musí do obchodu.

anonym

Nevadí , aspon cítím smradochy