Tiiit

Vadí Vám vietnamská národnost??

Odpovědi
johana 56

Ne

Miroslavst

Ne

Mousinek

Ne

Michal Kole

Ne

Jak jsem již odpovídal v jiném příspěvku tak nevadí, pokud se chovají a žijí jako my s českou národností a bílé barvy pleti.

hanulka11

Ne

SinceX

Ne

Proč by měla? Mám kamaráda, který je Vietnamec a vychovanějšího a chytrýho člověka jsem nikdy neviděl..;)

iceT

Ne

kapka

Ne

ReHu

Ne

Přece záleží na chování a myšlení.

Neonka

Ne

dudu

Ne

GM

Ne

Radak

Ne

quentos

Ne

a Vietnamky už vůbec ne, naopak, mají totiž svůj šarm

irij

Ne

Ne, ale jednou nás převálcujou. Váží si vzdělání,jsou nenároční, děti vedou ke slušnosti, jejich děti mají řadu dobrých vlastností, které jsou našim dětem pro smích,nejsou arogantní, jsou pokorní…Aspoň ti, které znám.