Petr__

Vadí vám víc, že někteří přistěhovalci nepracují, nebo že nám berou práci?

Ať pracují nebo ne, vždycky je lidi nenávidí.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nevadí. Manžel je přistěhovalec z Německa, jen ať maká, já ho živit nebudu.

Další odpovědi
odik

Vadí mi ti, kteří pracovat mohou, ale raději jsou na dávkách. Jedno jestli Češi nebo přistěhovalci.

A pokud mi někdo vezme práci (ať už Čech nebo přistěhovalec), tak je hold asi lepší než já a měl by to být pro mě impulz se chtít taky zlepšit.

anonym

Myslíš romy?
Že nepracují m i vadí,ale že by práci brali,tomu nevěřím,možná tak hákem.

Elk

No Ty jsi dobrej!
Nekteří je skutečně konkrétní oslovení !!!
Vidím Ti do ucha – chceš tady navézt debatu – resp. polohovadinopo­lematiku na téma – CIZINCI nás vyžírají.
Kdo je přistěhovalec, který nám bere práci?
Kdo je přistěhovalec, který nepracuje,
U nás je spousta lidí z jiných zemí – Slováci, Ukrajinci, Vietnamci, Kubánci a jin,
ale nezaregistroval jsem, že by nám brali práci.
Většinou, co jsem zaregistroval je, že třeba cigoromům se práce vůbec brát nemusí – uteče od nich sama…nebo obráceně…?
Takže odpověď : Nevadí.

Drap

Neni mě jasné, koho považuješ za přistěhovalce. Pokud myslíš někoho z těch o kterých jsou v současnosti plná media, tak nevím o žádném z nich, který by tady pracoval.

lexx

mně nejvíc vadí že se dává do jednoho pytle notorické něfachčenka, lenochy, lemply a lidi po čtyřicítce, často VŠ a s praxí kteří místo neseženou ani kdyby se posra..

Agneta

U „přistěhovalců“ (a to je 99,99% islám) by mi vadilo, kdyby se tu chtěli usadit natrvalo. Mohou zůstat, jak dlouho potřebují, ale potom musí odejít domů.