Avatar uživatele
briketka10

Vadí Vám toto počasí ? Mám na mysli především smog a jak se Vám dýchá ?

bydlím na vesnici u Pardubic, někdo tu topí uhlím, jezdí tu v autě jeden řidič a samé kamiony, VCHZ Semtín, v Pardubicích Paramo..a další fabriky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, hanny 2, tom004, Drap, fcoop, zzzzz před 4515 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Nevadí,protože u nás na jihu dnes opět po dvou dnech svítilo slunce a bylo docela fajn.A doufám,že to tak bude,co nejdříve,zase jako před pár dny a inverze zmizí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Já tedy s dýcháním naštěstí problémy nemám, a to jsem astmatik z Prahy, kde bylo poslední dny fakt šeredně. Ale to bude hlavně tím, že jsem mohla být zalezlá doma.
Hrozně mě to ale ovlivňuje psychicky – jak už tu někdo psal: únava, otrávenost, málo energie. Už aby ta potvora zářivá vylezla a zafoukal vítr a ten hnus rozehnal.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

počasí vypadá jako na přelomu podzimu a zimy, mlhy, lezavo, to je normální.
Smog nějak nevnímám, dýchá se mi stejně jako jindy. Jezdím každý den do Prahy a dobrý…

Nejvíc mě dokážou naštvat lidi jako jedna bába v televizi, která si stěžuje jak se jí špatně dýchá v Ostravě a vůbec, a že skoro nedojde kvůli smogu a svým plícím k AUTU!!! Hlavně že si stěžuje!
Pardon, musela jsem to už napsat, žralo mě to posledních pár dnů a nenaskytla se vhodná otázka ani situace, kde to sdělit :(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Toto počasí mě vadí,protože je hnusně zataženo,tedy aspoň u nás v Brně,a je to celý den tak na spaní.Ale dýchá se mě normálně.Chtěla bych ty krásné slunečné dny,které byly doposud!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek