briketka10

Vadí Vám toto počasí ? Mám na mysli především smog a jak se Vám dýchá ?

bydlím na vesnici u Pardubic, někdo tu topí uhlím, jezdí tu v autě jeden řidič a samé kamiony, VCHZ Semtín, v Pardubicích Paramo..a další fabriky

Nejlepší odpověď
tom004

Nevadí,protože u nás na jihu dnes opět po dvou dnech svítilo slunce a bylo docela fajn.A doufám,že to tak bude,co nejdříve,zase jako před pár dny a inverze zmizí.

Další odpovědi
Terryle

Já tedy s dýcháním naštěstí problémy nemám, a to jsem astmatik z Prahy, kde bylo poslední dny fakt šeredně. Ale to bude hlavně tím, že jsem mohla být zalezlá doma.
Hrozně mě to ale ovlivňuje psychicky – jak už tu někdo psal: únava, otrávenost, málo energie. Už aby ta potvora zářivá vylezla a zafoukal vítr a ten hnus rozehnal.

Ella

počasí vypadá jako na přelomu podzimu a zimy, mlhy, lezavo, to je normální.
Smog nějak nevnímám, dýchá se mi stejně jako jindy. Jezdím každý den do Prahy a dobrý…

Nejvíc mě dokážou naštvat lidi jako jedna bába v televizi, která si stěžuje jak se jí špatně dýchá v Ostravě a vůbec, a že skoro nedojde kvůli smogu a svým plícím k AUTU!!! Hlavně že si stěžuje!
Pardon, musela jsem to už napsat, žralo mě to posledních pár dnů a nenaskytla se vhodná otázka ani situace, kde to sdělit :(

hanny 2

Toto počasí mě vadí,protože je hnusně zataženo,tedy aspoň u nás v Brně,a je to celý den tak na spaní.Ale dýchá se mě normálně.Chtěla bych ty krásné slunečné dny,které byly doposud!