Zlatý

Vadí Vám toto počasí ? Mám na mysli především smog a jak se Vám dýchá ?

bydlím na vesnici u Pardubic, někdo tu topí uhlím, jezdí tu v autě jeden řidič a samé kamiony, VCHZ Semtín, v Pardubicích Paramo..a další fabriky

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nevadí,protože u nás na jihu dnes opět po dvou dnech svítilo slunce a bylo docela fajn.A doufám,že to tak bude,co nejdříve,zase jako před pár dny a inverze zmizí.

Další odpovědi:

Zlatý

Já tedy s dýcháním naštěstí problémy nemám, a to jsem astmatik z Prahy, kde bylo poslední dny fakt šeredně. Ale to bude hlavně tím, že jsem mohla být zalezlá doma.
Hrozně mě to ale ovlivňuje psychicky - jak už tu někdo psal: únava, otrávenost, málo energie. Už aby ta potvora zářivá vylezla a zafoukal vítr a ten hnus rozehnal.

Stříbrný

počasí vypadá jako na přelomu podzimu a zimy, mlhy, lezavo, to je normální.
Smog nějak nevnímám, dýchá se mi stejně jako jindy. Jezdím každý den do Prahy a dobrý...

Nejvíc mě dokážou naštvat lidi jako jedna bába v televizi, která si stěžuje jak se jí špatně dýchá v Ostravě a vůbec, a že skoro nedojde kvůli smogu a svým plícím k AUTU!!! Hlavně že si stěžuje!
Pardon, musela jsem to už napsat, žralo mě to posledních pár dnů a nenaskytla se vhodná otázka ani situace, kde to sdělit :(

Zlatý

Toto počasí mě vadí,protože je hnusně zataženo,tedy aspoň u nás v Brně,a je to celý den tak na spaní.Ale dýchá se mě normálně.Chtěla bych ty krásné slunečné dny,které byly doposud!

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1426

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.