Ganymede

Vadi Vam pouzivani anglického slangu ci zkratek v českém textu??

Protože mně se to libi :) Ale kazdy ma jiny nazor, no :) Takova Czechenglish :))
Ale asi starsi generace, tam by to mohl byt problem. Snad Vás to neobtezuje :)

Nejlepší odpověď
anonym

Ba naopak, tvá otázka mně nevadí, ale vadí mi ten anglicizmus. To je samé OK, live, love, working, song, west a mnoho dalších.

Další odpovědi
lexx

nevadí, rozšiřuji si slovní zásobu

quentos

Jak kdy. Někdy to tam sedne, jindy se to nehodí.
Starší generace zas měla germanizmy, proti nim vůbec neprotestovala, to je zajímavý!

barbakan, tvoje generace zas měla gebír, fóršus, špacír, fedrpuš, švajneraj a další paskvily, a ty vám nevadily. Zajímavý.