Neonka

Vadí vám neohlášené návštěvy ?

Odpovědi
anonym

Ne.nevadí,i když to je nemilá návštěva.S tou si snadno poradím.

panenka

Ráda přivýtám každého známého ale je fakt že když vám nedají vědět nemáte nic připravené a pak to vypadá blbě.

stana73

Já neohlášené návštěvy nemám,jen tak si nikoho do soukromí nepustím.Kdo mě chce navštívit,pošle SMS.Já to taky tak dělám.Není nic hezkého přijít nevhod.

Terryle

Vůbec ne, stejně pro návštěvy nic extra nechystám, bordel před návštěvou neuklízím a za svoje přirozený životní prostředí se nestydím. Pokud jsem doma a mám čas, ráda se návštěvě menší či větší chvilku věnuju. Pokud čas z nějakýho důvodu nemám, slušně odmítnu s tím, ať přijde, až budu mít volno. Je to problém návštěvy – měla se ozvat předem :)

hanny 2

Ano,neohlášené návštěvy mě opravdu vadí.Pracuji s lidmi a když už jsem doma,tak buď dělám nutné domácí práce nebo jen tak lenoším u televize,počítače nebo v posteli a nepotřebuju si s nikým vykládat,za celý týden jsem vykecaná dost.Ohlášené samozřejmě vítám,nachystám něco dobrého na jídlo a pití.

ten který je

Neohlášené návštěvy mi vadí a nemám to rád.Sám když někoho chci navštívit tak se raději předem domluvím.Je to slušnost.

hornik.

Neohlášené návštěvy byť by byly z úřadu nebo kdokoliv jiný mají smůlu. Není dnes nic jednoduššího než se se mnou předem domluvit. Nefungujeli to, pak se nedá nic dělat.