Bronzový

Vadí vám neohlášené návštěvy ?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Ne.nevadí,i když to je nemilá návštěva.S tou si snadno poradím.

Zlatý

Ráda přivýtám každého známého ale je fakt že když vám nedají vědět nemáte nic připravené a pak to vypadá blbě.

Bronzový

Já neohlášené návštěvy nemám,jen tak si nikoho do soukromí nepustím.Kdo mě chce navštívit,pošle SMS.Já to taky tak dělám.Není nic hezkého přijít nevhod.

Zlatý

Vůbec ne, stejně pro návštěvy nic extra nechystám, bordel před návštěvou neuklízím a za svoje přirozený životní prostředí se nestydím. Pokud jsem doma a mám čas, ráda se návštěvě menší či větší chvilku věnuju. Pokud čas z nějakýho důvodu nemám, slušně odmítnu s tím, ať přijde, až budu mít volno. Je to problém návštěvy - měla se ozvat předem :)

Zlatý

Ano,neohlášené návštěvy mě opravdu vadí.Pracuji s lidmi a když už jsem doma,tak buď dělám nutné domácí práce nebo jen tak lenoším u televize,počítače nebo v posteli a nepotřebuju si s nikým vykládat,za celý týden jsem vykecaná dost.Ohlášené samozřejmě vítám,nachystám něco dobrého na jídlo a pití.

Zlatý

Neohlášené návštěvy mi vadí a nemám to rád.Sám když někoho chci navštívit tak se raději předem domluvím.Je to slušnost.

Pokročilý

Neohlášené návštěvy byť by byly z úřadu nebo kdokoliv jiný mají smůlu. Není dnes nic jednoduššího než se se mnou předem domluvit. Nefungujeli to, pak se nedá nic dělat.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2475
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.