salsa verde

Vadí vám mouchy?

Od doby co mi známý, pracující v pohřební službě, vyprávěl odkud odevšad může moucha vylézt tak jsou mi odporné. Když se mi v pití utopí vosa tak mi to nevadí ale když mi po sklenici leze moucha…brrr

Nejlepší odpověď
Berušinka

Vadí, ale co s nima můžu dělat.
Máte pravdu – ty můžou vylézt odkudkoliv. Tak rádi sedí na exkrementech, že je taky na sklenici nebo na jídle nemusim, jenže plácačku jsem někam zašantročila nebo snad vyhodila a ted je můžu „sejmout“ jen pomocí novin.

Další odpovědi
Drap

Vádí a moc. Nezbývá ale nic jiného než se s nimi naučit žít. Zlikvidovat uplně nejdou, a asi by to nebylo příliš moudré. A nakonec, oni tady byly dříve než my.

anonym

Nevadi … hlavne v poledne , kdyz si pekne lehnu po obede na lehatko … usinam … pak po me leze ta muska jenom zlata … , ja si reknu : na jakempak hovinku jsi si predtim asi pochutnavala … opatrne musicku ze me sundam , aby se ji nic nestalo a aby mohla odletet zase na nejake hovinko … a pak jen doufam , ze az budu zase usinat , tak opicka malinka zase prileti…
P.S. ( prominte salso , ja jsem takove otazky zacala davat , az kdyz jsem si " hnala " pro zlato 🙂 -iv-

VampGirl

Mouchy mi nevadí. Ani je neodháním, když si sednou třeba blízko mě. Na táboře jsme měli v jídelně much strašně moc, že člověku na noze seděly třeba čtyři. Bylo lepší je neodhánět – seděly, vyhřívaly se a neotravovaly při jídle 🙂

kosaaaak

moucha je nejlepší přítel člověka

anonym

Mouchy mi nevadí,ty můžu zabít,ale vadí mi .....