Nikolka115

Vadí vám moje otázky ?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

Ne

Proč by mi mělo vadit, že jsi zvědavá slečna? Ty se ptáš na to, co Tě zajímá, a já Ti odpovídám na ty otázky, na něž se mi odpovídat chce. Nikolko115, padají tu daleko nesmyslnější dotazy. Pokud budou nesmysly v aktualitách a v zábavě, tak s tím stejně nic nejde udělat. Takže klídek.

lalalopsy

Ano

emm.kate

Ne

anonym

Ne

Doplňuji:
to že ti někdo řekne, že má tvých otázek po krk, je jeho problém, ne tvůj. Tento web je určen právě k tomu, aby ostatní odpovídali otázkám druhým a vzájemně si pomáhali ;)

Klára K.

Ne

Ovechka

Ano

Třeba tahle kokopitlí