Vadí vám lidé s neupravenými vlasy?

Albert Einstein si s vlasy nelámal hlavu a měl nezvykle vysoké IQ a uznání ve světě, takže jako moc záleží na to jestli někomu stojí vlasy?

Jinak kategorie účesy nesedí, ale je to vlastně účes beze snahy. :) Účesán samotným životem.

Doplňuji:
zdroj obrázku
https://66.me­dia.tumblr.com/a397b8b­12024a548e066c21f415f5a7­0/tumblr_oalro­izzBb1un5xcgo1­_500.jpg
autor snímku

  • neznámý

osoba na snímku

  • Albert Einstein

Nejlepší odpověď
quentos

Jiný názor.

Nevadí (je zajímavé, že taková odpověď tady ve výběru chybí – nevadí a neupozorňuju je na to ;{)> – sám si vlasy příliš neupravuju, ne že bych nechtěl, ale vono to ani nemá cenu, účes a la polštář prostě rozčesat nejde :{D>

Další odpovědi
Kepler

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

Je to i už nějakou dobu taková móda „na vrabčáka“. Někomu to docela i sluší, ale většinou mi to přijde směšné. Jako když blesk udeří do pažitky 🙂

brillant

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

Drap

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

anonym

Jiný názor.

Sám mám dlouhé vlasy celej život, ale když vidím některá individua, dal bych jim pětník, jak se dokážou zprasečit.

ivzez

Jiný názor.

K vložení fotky máte souhlas jejího autora?
Proč neuvádíte zdroj, nebo ještě lépe jenom
odkaz na fotku v původním umístění?

Příště nahlásím ke smazání.

marci1

Jiný názor.

Hlavně aby ty vlasy byly čisté. 🙂

anonym

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

Jak moc neupravené?

Kulpix

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

Ignitus Cz

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

Klaproth

Jiný názor.

Nevadí a upozorňovat je nebudu.

Šidlo

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

vlasy si úmyselne upravujem len toľko, aby neboli ,,ako hniezdo".....aj tak vyzerajú celkom dobre, lebo sú dobrej kvality

časté česanie ich ničí a mastí, v kozmetike sú karcinogény..­...načo to všetko?

Lamalam

Jiný názor.

Nevadí.

briketka10

Je mi to jedno. Hlavně, když jsou normální svým chováním.

pizlicka

Jiný názor.

vypadaji sice jako rozestlaná postel,ale vždy překvapí vnitřní krásou takovýto lidé.Jsou něčím zajímavý,a stále překvapují.Ti,co dbají na svůj vzhled,už tak zajimavy nejsou.má zkušenost.

anonym

Ivzez,autor fotky nežije,myslíte si ,že ano?
K tom,u nepotřebuje žádnej souhlas a tím pádem nemusí uvádět žádnej zdroj a ani prazroj!