aramah

Vadí vám kuřáci? Vadí mi něco jiného…

Proč nemůžu nominovat? a to jen proto že už byla nominovaná odpověď jiná.
Ale z mého pohledu ne ta správná.Není to diskriminace?
🙂
Doplňuji:
Z mého pohledu ta od dudu,mám taky pocit že kuřáci jsou lynčování až až.
Např.ještě jsem neslyšela že kuřák někoho ohrozil v dopravě,zato alkohol a feťáci ano:(

Odpovědi
Funna

omlouvám se, že jsem provedla nominaci…úmyslně to nebylo, stejně je divné, že nominovat a tím i zamknout (nebo ne?, nemám v tom jasno) může kdokoliv…a jaká pak odpověď je ta Vaše nej??
Doplňuji:
jo…ta je taky dobrá a pravdivá …ale mě se ta, co nenadržuje nikomu líbila nejvíc .-)

mzm

Vadí, smrdí.

Když to srovnám s alkoholem, tak OK. Jsem ochoten tolerovat kuřáky, co si dají jednou týdně ve speciálním zařízení 3 cigarety a doma občas jednu denně. Jinak je to obyčejná smradlavá závislost ovlivňující i chování v dopravě…

http://www.ex­nico.com, https://www.fda­.gov/TobaccoPro­ducts/PublicHe­althEducation/He­althInformati­on/ucm432339.htm

Samozřejně Philip Moris bude tvrdit, že kouření je naprosto bez následků a voní.