Darjenka

Vadí vám když váš partner kouří?

Nejlepší odpověď
mosoj

Vždy vadilo moc ! Smrdí to jako když se pálí paznehty. O ženě ani nemluvím !

Další odpovědi
franku

Nevadilo,ale nesmí to partnerka zapálit.

helcaify1

Partner nekouří a ani já. Většinou jsem si hledala takového partnera a jsem za to ráda.

sevos

Já nekouřím a vadilo by mě to,kdyby partnerka kouřila.

anonym

Pro ty, co píšou, že nevadilo – vadilo a vždy. Zlé je pasivní kouření a také kouření aktivní. Někteří si zahulí a jiní z toho mají astma (v optimálním případě to astma dostane jen kuřák). Kdo si myslí, že jeho se to netýká, ten se plete nejvíc.
27 let s kuřákem mi opravdu stačilo – natvrdlý sobec, který nedokázal pochopit, že stav modrání u partnerky není projev zdraví. Ale je to samozřejmě na svobodné vůli každého z nás. Kdo chce kouřit, ať kouří. Jenom bych potom dlouho zvažovala, zda lidé, kteří si o své vlastní vůli poškozují zdraví (a poškozují je i jiným) nemají zdravotní péči hradit v plné výši. Stejné by to mělo být i u feťáků.

Damiana

U partnera – nikdy bych to jako striktní nekuřačka netolerovala.
Je krajně bezohledné hulit někomu pod nosem a ničit mu zdraví – to by mě přece nikdy nemohl milovat, když mu to je jedno. Druhá stránka je to, že musí být velice odporné a asexuální líbat se s popelnicí.
Každý muž, který se o mě kdy ucházel nesměl mít tento slabošský zlozvyk. O opilcích nebo narkomanech ani nemluvě – ale je fakt, že já se mezi takovými „fajnšmekry“ -na citovém poli – moc nepohybuji…:-)))
Mám sice mezi kamarády i kuřáky, kteří ale mají tolik slušnosti a respektu, že by si nejen, že přede mnou ani nezapálili, ale pokud jsme spolu, ani nikam neodbíhají pokuřovat.
Měla jsem nenahraditelného přítele, který mi jednou řekl, že mám na něj úžasný vliv – že pořád touží přestat a v pohodě to dokáže jenom tehdy, když je se mnou. A to jsme spolu nebyli pár hodin, ale jeli třeba i na dovolenou. Nekouřil, pil – tak akorát, byl v pohodě… Pak se dostal zase mezi rozjuchané kamarády z branže a sám to nezvládal…
Mám ale hlavně kamarády nekuřáky. Mám ráda lidi, se nenechají ovládat a rozhodují o sobě sami – ne, že se třesou a nedokážou vypít kafe bez cigára.

anonym

Závisí co kouří.

badisko

nevadi taky jsem kouril …tak vim jake to je a nekdy si taky zapalim tak co…

huxa

ne

Drap

Nevadí. A jak by taky mohlo ? Taky kouřím

WeeBear

Nevadí mi, že kouří, ale to, že to musím čichat i já. Partner má aspoň tu snahu, že kouřit chodí zásadně na balkón, či někde, kde mu do toho nebudu brblat, ale když se chce potom přitulit, tak to ani omylem, nezvládnu to dobrovolně dýchat, i tak to z člověka nějakou dobu cítit jde. Nejvíce mě ale štve, že když koukáme např. v telce na film, tak „odskakuje“ téměř každou reklamu – přičemž bych si s ním radši popovídala o pocitech z filmu, či tak, tak vidím, jak už se klepe a nadskakuje… A ta extáze v jeho očích, když otevírá krabičku… Mimo tohle je to ale úžasný muž, tak se snažím setrvat.