registrovana

Vadí vám, když vám někdo sahá na chodidla (u nohou)?

Protože znám někoho, kdo to úplně nesnáší a nohy mu přijdou nechutný tím jak jsou věčně studený a takový nepříjemný na dotek.
Doplňuji:
a ptám se tedy ještě naopak – vadí vám, když VY někomu máte sáhnout na chodidlo?

Nejlepší odpověď
briketka10

jsem tak lechtivá, že i kopu, ale ne kvůli studeným nohám :))
někdy jen někdy mi to nevadí..
Doplňuji:
druhému mi nevadí sahat na nožky to néé,
ani na kočičí, psí ty jsou krásně heboučký :))

Další odpovědi
pusinka50

Mně nevadí, když mi někdo sahá na chodidla, snažím se je mít upravený, i nehty nalakovaný. Ani mi nevadí chodidla upravovat jiným blízkým lidem, pakliže nejsou cítit a jsou umytá

Kamionacka09

Naopak se mi to moc libi nechat si simrat chodidla a uklidnuje mi to,vzdyt co se mi v kamionu naslapou na pedali:D..Tak dekuju za typ uz sem si je dlouho simrat nenechavala tak to hned doma napravim.A i me nevadi druhyho simrat ale pritel to nesnese,jeho to lochta moc.

iceT

Nevadí mi sahání na chodidla,ale nesmí to být ve vodě,to bych dotyčnému taky mohla ukopnout hlavu.

apropos:lidé mají chodidla i jinde?

RyuzakiKate

Vůbec, když mi někdo masíruje chodidla, tak mám pokaždé pocit, že se asi rozpustím blahem :D u ostatních mi to taky nevadí, ještě se chystám hlouběji prostudovat akupresuru ;)