Avatar uživatele
registrovana

Vadí vám, když vám někdo sahá na chodidla (u nohou)?

Protože znám někoho, kdo to úplně nesnáší a nohy mu přijdou nechutný tím jak jsou věčně studený a takový nepříjemný na dotek.
Doplňuji:
a ptám se tedy ještě naopak – vadí vám, když VY někomu máte sáhnout na chodidlo?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, briketka10 před 4157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jsem tak lechtivá, že i kopu, ale ne kvůli studeným nohám :))
někdy jen někdy mi to nevadí..
Doplňuji:
druhému mi nevadí sahat na nožky to néé,
ani na kočičí, psí ty jsou krásně heboučký :))

Upravil/a: briketka10

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Drap Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Mně nevadí, když mi někdo sahá na chodidla, snažím se je mít upravený, i nehty nalakovaný. Ani mi nevadí chodidla upravovat jiným blízkým lidem, pakliže nejsou cítit a jsou umytá

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kamionacka09

Naopak se mi to moc libi nechat si simrat chodidla a uklidnuje mi to,vzdyt co se mi v kamionu naslapou na pedali:D..Tak dekuju za typ uz sem si je dlouho simrat nenechavala tak to hned doma napravim.A i me nevadi druhyho simrat ale pritel to nesnese,jeho to lochta moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Nevadí mi sahání na chodidla,ale nesmí to být ve vodě,to bych dotyčnému taky mohla ukopnout hlavu.

apropos:lidé mají chodidla i jinde?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Vůbec, když mi někdo masíruje chodidla, tak mám pokaždé pocit, že se asi rozpustím blahem :D u ostatních mi to taky nevadí, ještě se chystám hlouběji prostudovat akupresuru ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek